Video marketing

Internet to dość tłoczna przestrzeń, w której trwa nieustanna walka o uwagę. Mamy tylko ułamek sekundy, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Język filmu to najskuteczniejsza metoda komunikacji z odbiorcami. Połączenie przystępnej i angażującej formy to klucz do skutecznego zwrócenia uwagi Twoich klientów.

Jeśli prowadzisz sprzedaż internetową, jesteś już ekspertem w tworzeniu galerii produktu, by skutecznie przyciągała zainteresowanie klientów oraz dostarczała  wszystkie niezbędne informacje. Zauważasz też, jak dynamicznie zmieniają się oczekiwania konsumentów. Statyczny obraz okazuje się niewystarczający. Klienci chcą obejrzeć produkt szybko i wygodnie, a przy tym dokładnie z każdej strony, także w ruchu. Filmowa forma prezentacji produktu daje nowe możliwości oraz pozwala zaistnieć także na platformach takich jak YouTube, Tik Tok czy Instagram. Galerie sklepów internetowych są uzupełniane zdjęciami 360, video prezentacjami, teledyskami produktowymi.

Zapraszamy Twoje produkty na uzupełnienie galerii materiałami filmowymi.

Zdjęcia 360

Fotografia produktowa to nie tylko packshoty, zdjęcia aranżacyjne czy lifestylowe, ale także zdjęcia 360. Fotografujemy obiekt od 16 do 72 razy, poddajemy obróbce graficznej i przekazujemy w potrzebnym formacie. Najbardziej ekonomiczne zdjęcia mają niższy współczynnik płynności, a więc składają się z mniejszej liczby klatek. Im wyższa płynność, a więc im więcej klatek składa się na prezentację, tym wyższa jest cena fotografii obrotowej.

Teledysk obrotowy

Ustawiony na obrotnicy produkt zostaje sfilmowany, a następnie uzupełniony o muzykę, lektora i napisy. W ten sposób powstaje Twój teledysk produktowy, który wyróżni galerię produktu.

Video produktowe

Dysponujemy różnorodnymi tłami, rozbudowaną bazą podkładów oraz akcesoriami aranżacyjnymi, dzięki którym możemy budować unikalne scenerie i aranżacje. W naszym portfolio znajdziesz wiele zrealizowanych sesji zdjęciowych i filmowych dla różnego rodzaju produktów, m.in: zabawek, książek, sprzętu AGD, mebli, butów czy biżuterii.

Film instruktażowy

Dzielenie się wiedzą to doskonały sposób na zbudowanie zaangażowanej i świadomej społeczności wokół swojej marki. Film to najprzystępniejszy format przekazywania instrukcji. Zdobądź pozycję eksperta i lidera opinii w swojej branży dzięki profesjonalnym filmom instruktażowym, które możemy przygotować.

Film o firmie

Współczesny konsument darzy zaufaniem firmy, których wizerunek jest transparentny, a komunikacja z odbiorcami otwarta. Daj się poznać swoim Klientom. Opowiedz o swoich planach, wątpliwościach i wyznawanych wartościach. Zdradź choć fragment wiedzy, dając odbiorcom realną wartość. Stwórz partnerską relację i przekonaj się, że bezpośrednia komunikacja naprawdę działa. Pomożemy Ci przedstawić firmę w jak najlepszym świetle.

Teledysk muzyczny

Jeśli planujesz wydać profesjonalnie swoje nagranie audio, koniecznie pomyśl o teledysku muzycznym. Statystyki platformy YouTube dowodzą, że nagrania bez warstwy video cieszą się mniejszą popularnością. Dlatego, jeśli nagrywasz utwory muzyczne, czytasz bajki, prowadzisz wywiady, napisz do nas. Chętnie przygotujemy warstwę wizualną. Zapraszamy zespoły muzyczne, wokalistów, instrumentalistów i wszystkich, którym marzy się profesjonalny teledysk czy przyciągający uwagę kanał filmowy.

Reportaż filmowy z eventu

Długie tygodnie przygotowań, wreszcie spektakularny event… Dla nas to idealna okazja do działania. Reportaż filmowy z wydarzenia to kolejna okazja, by dać się poznać swoim klientom i zyskać wspaniałą pamiątkę. Wykorzystaj pełen potencjał wydarzenia i nie pozwól, by goście szybko zapomnieli o Twoim wydarzeniu. Pamięć bywa zawodna i ulotna, a film pozwoli powrócić do tego, co ulotne.