Marketing – jak rozumieć marketing firmy?

Marketing – jak rozumieć marketing firmy?

Firma, jak wiemy, to szereg procesów, które trzeba poukładać. Dobrze poukładane procesy, schematy, procedury mogą być skalowane i dopiero tak skonstruowany organizm staje się biznesem. Obszarami, w których pomagamy naszym Klientom są marketing i sprzedaż, na które składa się nie tylko sposób docierania do klientów, pozyskiwanie leadów, ułożenie lejka marketingowego i sprzedażowego, ale także brand firmy. Identyfikacja wizualna pozwala Waszym klientom przy pierwszym kontakcie upewnić się, że podejmują współpracę z właściwym partnerem. Logotyp, czcionki, kolorystyka, motywy to wynik określenia wartości, które nasze produkty i usługi mają komunikować światu. To także odpowiedź na oczekiwania naszej grupy docelowej, którą zdefiniowaliśmy. Trudno współpracować z fotografami, grafikami bez brandbooka z wytycznymi związanymi z systemem identyfikacji wizualnej. Przygotowanie wszystkich elementów wymaga opracowania wielu składowych, strategii, co wiąże się z dość sporym zaangażowaniem finansowym.

Naszym Klientom pomagamy od wielu lat w różnych obszarach, działając sprawnie, ekonomicznie i w miłej atmosferze.

Marketing nie jest jednak tylko jednym wyodrębnionym działem Waszych firm. Marketing to styl komunikacji Waszej marki, produktów i usług, który budujemy w każdym dziale, od produkcji po zakończenie sprzedaży.

Wyjaśniamy szczegóły usług, żeby ułatwić poruszanie się po naszej ofercie i skorzystanie z niej:

  1. Poznajemy Waszą firmę, ofertę i cele. Analizujemy Wasz brand lub pomagamy go stworzyć.
  2. Wykonujemy zdjęcia produktowe na strony www, do sklepów internetowych oraz katalogów i ofert – packshoty, zdjęcia aranżacyjne, zdjęcia 360, rendery
  3. Przygotowujemy sesje zdjęciowe Waszych produktów na Social Media, w których działacie. Dbamy przy tym zarówno o spójny wall jak i atrakcyjność poszczególnych postów.
  4. Piszemy teksty na stronę, opisy produktów.
  5. Tworzymy projekty graficzne katalogów, banerów, szablony, z których korzystacie w komunikacji z klientem i przy prezentacji produktów.
  6. Realizujemy videoprezentacje, teledyski produktowe.
  7. Zaopatrujemy firmy w personalizowane gadżety promocyjne, indywidualnie dopasowywane do potrzeb.
  8. Wykonujemy reportaże fotograficzne i filmowe z konferencji, eventów, szkoleń i innych wydarzeń.

Agencja Reklamowa Medialne Centrum Leszno i Studio Fotografii Produktowej.

Opowiedzcie Waszą historię z nami!

Zapraszamy!

Tags: No tags

Comments are closed.