Zaznacz stronę

W tym tygodniu kończymy stronę dla nowych gabinetów psychoterapeutycznych w Lesznie – www.psychoterapia-leszno.pl, z których pomocy będą mogli skorzystać już niebawem mieszkańcy Leszna i okolic, zarówno ci młodsi jak i ci starsi. Oferta jest skierowana do osób, które przeżywają trudności, kryzysy, zaburzenia i potrzebują wsparcia. Polecamy stronę www osobom, które są zainteresowane usługami psychoterapeutycznymi, ale także tym, którzy zastanawiają się nad stworzeniem własnej strony www dla swoich usług czy produktów.

 

Zdajemy sobie sprawę, że dbając o media społecznościowe Waszych firm, musicie poświęcić sporo czasu. Nie sposób w nieskończoność wydłużać czas na działania marketingowe. Jednak stworzenie własnej strony internetowej i regularne dbanie o nią ma swoje niepodważalne zalety:

– nikt nie może jej Wam zamknąć czy zablokować

– zawsze macie stały punkt odniesienia dla wszystkiego, co na Wasz temat pojawia się w internecie, Wasz własny landing page.

 

Gdy chcemy zrobić zakupy online lub znaleźć wykonawcę jakiejś usługi, a więc zarówno w procesie zakupowym jak i podczas poszukiwania ekspertów próbujemy zlokalizować stronę www. W mediach społecznościowych dzieje się zbyt dużo, żeby zapamiętać kontakty na dłużej. Dlatego rekomendujemy naszym Klientom swoje własne miejsce w sieci, w postaci własnej strony internetowej.

 

Uważamy, że nie trzeba tworzyć na stronie www kompleksowej oferty, cenników, bazy kontaktów personalnych, warto natomiast zwrócić na siebie uwagę, dostarczyć informacji i zachęcić do kontaktu.

Dlatego prosta, intuicyjna strona, która będzie w pełni responsywna i szybka w obsłudze ma sens i będzie użyteczna.

 

Jeśli macie wątpliwości i chcielibyście porozmawiać o swojej koncepcji, zapraszamy!