Zaznacz stronę
Wydaje nam się że warto racjonalizować wydatki w naszych firmach w ogóle, ale starając się przy tym zachować równowagę w planowaniu. Obcinając je jednoznacznie i zupełnie, można podciąć sobie gałąź rozwoju zarówno teraz w aktualnej rzeczywistości, jak i później, gdy sytuacja zacznie się normalizować. Warto dobrze wykorzystać ten okres.
Jeśli zwolnił Wam się czas, warto uporządkować swój wizerunek online, zadbać o spójność pomiędzy stroną www, mediami społecznościowymi, kanałami (np. youtube) wizytówkami (np. google). Warto usunąć stare, nieaktualne materiały, przedawnione zdjęcia czy filmy.
Jak możemy Wam pomóc?
– podpowiemy, nauczymy, opracujemy logo, zrobimy zdjęcia, grafiki.

Warto przyjrzeć się, jak w internecie są zaprezentowane Wasze produkty i usługi? Czy na pewno w taki sposób, żeby przyciągnąć uwagę klienta?
Jak możemy Wam pomóc?
– przygotujemy zdjęcia i opisy na stronę, podpowiemy, jak poprowadzić media społecznościowe.

Czy strona internetowa wyświetla się poprawnie na urządzeniach mobilnych? Czy sprawnie ładuje się jej zawartość? Czy śledzicie statystyki odwiedzin na Waszej stronie i zachowanie internautów?
Koniecznie to sprawdźcie na kilku różnych urządzeniach, podepnijcie stronę do odpowiednich narzędzi.
Jak możemy Wam pomóc?
Możemy zapoznać się z Waszą stroną, doradzić konieczne działania serwisowe lub stworzyć dla Was nową stronę, która spełni wszystkie wymagania.

No i wreszcie, jeśli jesteście zadowoleni z Waszego wizerunku, oferty, to warto zadać sobie pytanie, czy aktualne zasięgi Waszego wizerunku są na tyle szerokie, że macie szansę zdobyć nowych klientów? Może przydałoby się tłumaczenie na j. angielski, może zwyczajna rozmowa na temat tego, co można jeszcze zrobić?
Chętnie pomożemy!
#marketing #koronawirus #działaniamarketingowe #stronywww #zdjeciareklamowe #reklama #strategiemarketingowe