Reklama

 

Staramy się odpowiadać na wszystkie potrzeby naszych klientów, oferując kompleksową opiekę reklamową i pełne wsparcie medialne.

LOGO

Przygotowanie logotypu jest wbrew pozorom jednym z najbardziej skomplikowanych zadań. Musi informować, zachwycić i przetrwać próbę czasu. Musi dobrze wyglądać w każdym wymiarze i w każdych warunkach. Musi sprostać wymaganiom, które tak trudno sprecyzować czy przewidzieć na początku działalności firmy.Nośne, pomysłowe, ponadczasowe, budzące zaufanie, utrwalające się w pamięci … – nasze szare komórki są do wynajęcia!

 

WIZYTÓWKA

Choć wizytówka jest standardową formą przekazu, proponujemy szeroki wybór niestandardowych pomysłów na jej wykonanie – od formy, formatu, rodzaju papieru po tłoczenia, wycięcia i inne zabiegi, by wizytówka stała się czymś więcej niż jedynie informacją o danych teleadresowych.

ULOTKA

Najczęściej (choć nie zawsze) ulotek ma być dużo, w dobrej cenie. Równocześnie mają przekazać określone informacje. Doradzimy, zaprojektujemy, wydrukujemy i dostarczymy. Działamy szybko i zgodnie z oczekiwaniami. Współpracujemy ze sprawdzonymi drukarniami.

KATALOG

Katalog reklamowy jest zarówno systematycznym jak i estetycznym wyrazem oferty. Zapoznawanie się z nim powinno być dla jego czytelnika przyjemnością. Po lekturze już nie będzie miał wątpliwości, jaki produkt i firmę ma wybrać. Nie będzie to tylko zasługą profesjonalnych zdjęć, ale też przemyślanego layoutu.

GADŻETY REKLAMOWE

W zamawianiu gadżetów reklamowych nie zawsze łatwo być samodzielnym. Podjęcie decyzji utrudnia mnogość produktów w ofercie, konieczność podejmowania decyzji jedynie w oparciu o materiał zdjęciowy, przekłamania cennikowe w ofertach internetowych, a wreszcie – na finalnym etapie zamówienia – kolizja z grafikiem w zakresie wizualizacji produktu.
Z nami wybór jest prosty i przyjemny. Doradzimy, pokażemy, dokładnie obliczymy, zajmiemy się wizualizacją i zamówimy u naszych sprawdzonych dostawców. Ryzyko bierzemy na siebie.

Polecamy komfort zamawiania!

zobacz portfolio